0 262 414 51 49 - 0 554 132 41 74
Site İçi Arama
Kombi Tamir ve Bakımı

Kombilerin yıllık periyodik bakımı Gölcük Kombi Servisi olarak uzman tekniker ve teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.Kombi servisi, kombi bakımı ve kombi tamiri konularında Gölcük başta olmak üzere Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde faaliyet göstermekteyiz.

Kombinin çalışmaması, kombi çalışırken sıcak suyun akması ancak kaloriferin çalışmaması, kombinin su akıtması, kombinin sesli çalışması, kombiden sıcak su gelmemesi gibi sorunların nedenlerini ve varsa tüketici olarak uygulayabileceğiniz çözümleri incelemek servis çağırma konusunda fikrinizin netleşmesini sağlayabilir. Kimi sorunlar basit şekilde çözümlenirken kimileri uzman servis personelinin teşhisiyle çözümlenebilir. Kombi servisi olarak sorunların belirlenmesinde titizlikle çalışır gereksiz parça değişimi önerilerinde bulunmayız. Eğer parça değişimi mutlaka gerekliyse orijinal veya yan sanayi müşterimize belirterek yedek parça kullanır ,https://www.facebook.com/golcukkombiservisi

NEDEN KOMBİ BAKIMI YAPTIRMALISINIZ

Kombinizin bakımını yaptırarak daha az yakıt (doğalgaz)  ile daha verimli sıcak su ve ısınma alırsınız. Kombinizin hem sıcak su hem de kalorifer modunda aynı verimle çalışmasını istiyorsanız, bozulmasını beklemeden periyodik bakımlarını yaptırmanızı öneririz. Kombi bakım hizmeti, cihazınızda tasarruf sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kullanım ömrünü de uzatır. Düzenli bakımı yapılan kombilerde yüksek maliyetli değişim masraflarının da önüne geçmiş olursunuz. 

demirdöküm servisi, baymak servisi, eca servisi, airfel servisi, ariston kombi servisi, lambert servisi, falke servisi, protherm servisi diye internette dolaşmayın başiskele  bölgesine kombi servis hizmeti vermkteyiz gölcük kombi servisi.

Gölcük Kombi Servis
Merkez Mh. Fatih Cd. No 43/0 Gölcük-KOCAELİ Tel : 0553 090 05 39 - 0 262 414 51 49 - 0554 132 41 74