0 262 606 07 34
0 554 132 41 74
Site İçi Arama
PETEK TEMİZLİĞİNİN FAYDALARI

PETEK TEMİZLEMENİN FAYDALARI

 

YAKITTAN TASARRUF

Ödemiş olduğunuz yakıt parasının karşılığını ısınma ve konfor olarak almak istiyorsanız. Isıtma sistemlerinizin ömrünü uzatmak, pahalı bakım-onarım masrafından kurtulmak istiyorsanız, sistemde oluşan kireç, su taşı ve tıkanıklıkları özel kimyasal içermeyen tamamen doğa dostu ve makineler ile temizletmelisiniz. Unutmayın ısıtma sistemleri vücudumuzdaki KALP ve KAN DOLAŞIM sistemlerine benzer. Kalpte ve damarlarda oluşacak tıkanmalar hayati riskler arz eder. Önlemlerinizi alın ısıtma sistemlerinizin çökmesine ( ölmesine ) seyirci kalmayın. .

 

KİMYASAL İÇERMEYEN DOĞA DOSTU İLAÇLARLA PETEK TEMİZLİĞİ

Suyun yapısında bulunan kalsiyum bikarbonat, magnezyum çözünmüş ya da askıdaki katı maddeler,akış hızı, PH ve sıcaklığın etkisiyle bulunduğu yerin yüzeylerinde kireç ve su taşı oluşturur. Önlem almazsanız bu oluşumun önüne geçemezsiniz. Isıtma santrali, borular ve peteklerde oluşan kireç, su taşı ve lığlanma ısı enerjisinin transferini büyük oranda engeller.

 

RADYATÖR TEMİZLİĞİ

Uygulandığı SistemlerHer marka model kombi ve yoğuşmalı kazanlardaAlüminyum, panel, dökme peteklerdeDemir, bakır, plastik borulardaYerden ısıtma sistemlerinde

Uygulama:

Uygulama kombiyi ayırmadan, makine ve kimyasal kullanılarak uygulanmaktadır. Çalışma ortamında kirlilik oluşmaz. Sistemin kirlilik durumuda göz önüne alınarak iyi bir uygulama 1-2 saat sürebilir.

 

UZMAN KADROMUZ UYGUN KİMYASALLARIMIZ VE EN İYİ MAKİNELERİMİZ SAYESİNDE PETEK, PANEL, RAYATÖR VE TESİSATLARINIZIN TEMİZLİĞİ İLE YAKITTAN %25 ile %35 ARASI TASARRUF EDER VE KOMBİLERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIR.

 

Gölcük Kombi Servis - Akasya Teknik
Çiflik Mh. Hastane Cd. (Devlet Hastanesi Karşısı) Gölcük-KOCAELİ Tel : 0554 132 41 74 - 0 262 606 07 34 - 0553 090 05 39